Skip to main content

Líbí se vám nové vybavení kavárny?

Ano.
0% (0 hlasů)
Ne.
0% (0 hlasů)
Čekám, až co z toho vyleze.
-100% (-1 hlasů)
Pro Denisku!!! - Je mi to šuma fuk
100% (1 hlas)
Celkem hlasů: 0

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Anketka

Obnovil jsem anketu o kavárně jelikož my bylo vyhrožováno že budu smazán nebo tak něco. Doufám, že budete hlasovat a ne jako minule, že se tu budu dohadovat pouze já a pan Čermák a to navíc o vodováze v mobilu.

proč tato anketa?

Obrázek uživatele Deny Jandová

Já teda nevim, ale tahle anketa nijak přímo nesouvisí se školou, ani s Jaderňákama (kromě MiMo, Přemka a tebe), navíc jí nenavštěvujou všichni, já ani nevim, že tam nějaký nový vybavení je, není tam ani odpověď pro ty, co tam nechoděj, nebo je to nezajímá, takže sorry, ale tahle anketa se mi zdá trochu MiMo:-)))))).

no řekl bych že společného

no řekl bych že společného to má hodně- chodí tam víc lidí… Angel Ono neni nad to si sednout do pohodlí v kavárně po otlačeném pozadí z těch židlí ve škole, dát si tam čajík/kafíčko a dortík, kochat se obrázky Day Dreaming , zapnout wifinu a relaxovat. Cowboy určitě to žádný účinek mít nebude, ale proč se nepobavit.Kaž­dopádně máš-li snad lepší nápad na anketu, sem s ní Big Hug

pokusim povědět Písmenkem –

pokusim povědět Písmenkem -pohodlné prostředí příjemně prohřeje. poseďet, popít, pochatovat, prohlédnout povislé překrásné představy/podo­by/pohledy. Případně potkat přátelé, poté pohodlně poklábosit při probírání programování. Příčin přichází příliš, …

Přijď, poznáš ,proč přináším pouze plus Angel Party

pro somíka

Obrázek uživatele Deny Jandová

Tam choděj posedět asi ty, co nechoděj na přednášky, protože jinak nevim, kdy to stíháš:-))). Mě končí škola večer a jsem ráda, že jedu domů:-))).

no tak doufám že jsi teď

no tak doufám že jsi teď spokojená, abych ti vyhovel je tam možnost přímo pro tebe, tak koukej hlasovat protože to ze sem udelal zmenu mi smazalo hlasování

pro Big Joa

Obrázek uživatele Deny Jandová

děkuji, ráda bych hlasovala, ale anketa je uzavřená:-)))

hlasovat nejde

Obrázek uživatele Dana Majerová

Jak je to s hlasováním v anketě? Mám pocit, že jsem hlasovala, ale anketa si neuchovala počty hlasů... a navíc je neaktivní.

A je to:-D

Už to jede hlasování je časově neomezené. Bohužel se to smazalo, když jsem přidával možnost pro denisku no a pak se to samo zavřelo protože tam byl interval pouze 14 dní. Doufám že už to bude v pořádku.

S pozdravem
Big Joe Big Grin

nende

stále to nende, udělal jsem novou nesmyslnou antektu, případně tu mou smaž Wink

stížnost :)

pořád ale nemůžu hlasovat protože tam není odpoveď pro mě - "nevím o který kavárně se mluví" Smile
Ale jinak myslím že funguje