Skip to main content

Na Jedlovou beru ...

Posted in
Boby
6% (1 hlas)
Pytel
0% (0 hlasů)
Lyže
12% (2 hlasy)
Pekáč
0% (0 hlasů)
Snowboard
18% (3 hlasy)
Nic, budu válet sud(y)
47% (8 hlasů)
Něco jiného(co?)
18% (3 hlasy)
Celkem hlasů: 17

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Hlasoval jsem: Něco jiného a tak píši co to bude:

No tak beru si nějaké ty šroubováky a kleště, potom samozřejmě láhev tequily, citrony, protože tentokrát pro ně do Jiřetína jít nehodlám Big Grin resp. tam klidně, ale zpátky po červené sjezdovce mi to jednou stačilo Big Grin, lyže pouze pod podmínkou, že bude snížek, pokud ne, tak další láhev Big Grin (což ovšem neznamená, že ji nevezmu když sníh bude Big Grin ). Notebook pro velký úspěch tentokrát nechávám doma. No a především (proto to píši až na konec) si beru dobrou náladu a svůj osobní generátor blbých nápadů.

beru

Obrázek uživatele Tomáš Luczków

převlek na maškarní, slečna Majerová říkala, že na letos má taky jeden připraven..

cože?

Obrázek uživatele Dana Majerová

Já že jsem říkala, že mám letos připravený převlek? To si teda nepamatuju... (Kdy jsem to říkala? Jestli na nějakém výletu, tak to jsem musela být hoodně unavená... Smile )

Něco? Někoho :-)

Obrázek uživatele Zuza Knejflova

A já beru sebou Čika, to je moje štěně jezevčíka, aby nezůstal doma sám, ale mám teď dilema, jestli mám vzít ještě draka (to je moje plyšová 14nožka na spaní, kdyby někdo nevěděl), nebo ho nechat doma. Abychom se pak totiž vešli do postele Big Grin, jo mám to těžké rozhodování. Big Grin

drak

Draka si s sebou klidně vezmi, vlak ho uveze, nahoru ho klidně vynesu, a postel mu snad někde najdeš, aspoň se zaplní jedno z volných míst (předpokládám, že zatím pořád jsou Sad)

:-)

Obrázek uživatele Zuza Knejflova

No to by měl hodně velkej luxus Smile, kdyby měl pro sebe celou postel. Ne ne, hezky bude spát u mě, je to drak pro moje dobré spaní Smile

Disriminace

Tahle diskuse diskriminuje ty, co tam nejedou Big Grin

a proč nejedou?

a proč nejedou? vydiskriminovali se sami Wink Smile