Skip to main content

Booože Bárto, televize.

Tak jsem právě dokoukal kriminalku a je tu upoutavka. Halina Pawlowská a I love Česko. Boože, proč když už pořádám blbost, nemůže se to jmenovat česky? Byl by problém mít pořad "Miluji česko"?

I love...

Obrázek uživatele Dana Majerová

No, už jsem se začínala bát, že na našich televizích kanálech zapomněli, že začal podzim… Doufám, že nový pořad nebude stejná pitomina jako třeba Česko hledá superstar nebo Slovensko má talent! Každopádně ale (v posledních měsících) aby člověk pěkné filmy nebo rozumně dlouhé seriály (do 20 dílů) hledal a hledal a hledal… Takže nakonec stejně vítězí DVD přehrávač! Smile

Pawloská

však Pawlovskou znají už i ti nejmenší - ve Shrekovi 2 je keř který oslík přeci komentuje "Ten vypadá jako Halina Pawlovská" .
Každopádně Vláďuv posudek je naprosto výstižný, jen doplním ,že je i celkem nevychovaná a sebecentrická - v jejím (již zrušeném) pořadu Banánové rybičky, když měl host lepší příběh, zážitek ... tak mu do vyprávění neustále skákala a doplňovala něco o sobě. Phbbbbt!

O vlezlé angličtině radši : "bez komentáře" Dont Tell Anyone

Pawlowská

Protože je stejně blbá jako tlustá! ale bohužel je to všude, místo používání českých slov tu máme samou angličtinu a přitom to není vůbec potřeba čeština má tolik krásných výrazů, ale bohužel musíme stále někomu lézt někam!

NÁZEV

Obrázek uživatele Deny Jandová

No jak vidíte, tak by to asi problém byl Laughing. Asi chceme jít s naší TV do světa Laughing.