Skip to main content

Návody

Get Tension Free Move In Such A Busy City Pune With Packers And Movers

Posted in

A warm welcome to you all from the bottom of my heart in this beautiful scenario which is full of hopes and wishes to get a kind help during your relocation time. Am I right friends? Many from you people would be already searching the company to help you during your move and I am sure that after regarding this article you would be getting a perfect one for your move. Without wasting a single minute let me disclose the name of the company that is Packers and Movers Pune. IN such a busy city where you will go to find an appropriate company which is genuine and right for your move.

Estar donde siempre he querido estar y

Posted in

Golpe de efecto del Athletic: ante el 'no' de Kepa renueva a Herrern

"Estar donde siempre he querido estar y, sobre todo, donde cuesta tanto estar muchas veces, es para valorarlo muy positivamente", afirma el meta: firma hasta 2021 y 50 millones de clusula.

El delantero del Valencia, en su mejor

Posted in

Rodrigo: "En el ftbol, siempre hay alguien dispuesto a decirte que no vales"

El delantero del Valencia, en su mejor momento de forma, se incorpora hoy a la Seleccin y tiene claro que "si no estoy en mi mejor nivel, no ir al Mundial"

-13 goles en LaLiga, 16 en todas las competiciones, 7 asistencias... Internacional espaol, un Mundial a la vista. Est en el mejor omento de su carrera?

Soubory z přednášek Základy programování Praha

Posted in

Soubory z přednášek Základy programování v Praze.
Probraná témata:
soubory textové/binární
funkce
procedury
objekty - seznam.

Lazarus 0.9.26

Posted in

Vyšel nový Lazarus, vřele doporučuji stáhnout a naistalovat. Kromě opravy tuny chyb je komplet v UTF-8 takže už Vám bude fungovat čeština i v konzoli.
Verzi pro Win 32 si můžete stáhnout zde, ostatní si najdětě na download.

Jinak už vím, proč někomu vyskakuje okno při stisknutí Run a někomu ne. Přišel na to, jak jinak, SuPr, ale neva, já Vám to prozradím Wink Je to tím, že jste mě moc poslouchali a nastavili jste si ten debuger gnu. Je jenom pro grafické aplikace a konsolovým neodpovídá. Takže on to odchytá, Lazarusu nic nepošle a Lazarus čeká a čeká... Takže pro změnu doporučuji v Debugeru nastavit none místo gdb (návod na to je v moodle).

Práce s konzolí aneb rychlokurz příkazové řádky

Posted in

Tento článek si neklade za cíl Vás naučit s příkazovou řádkou, k tomu máte předměty Operační systémy a Unix. Je to jen pár postřehů k tomu, abyste mohli rychle pracovat na předmětu Základy programování Wink

Jak si pustit Windows

Posted in
Není pravdou, že by na naší škole zmizel operační systém Windows.

Přihlášení do Moodle

Posted in

Pro přihlášení do Moodle Vám poslouží stejné jméno a heslo, jaké máte na přihlašování sem. Pokud přihlašovací údaje ještě nemáte, začněte stránkou Vytvořit nový účet.
Uživatelské jméno můžete mít libovolné, nicméně jméno a příjmení uvádějte takové, které máte v indexu, ať se Vám pak dají zapisovat zápočty a zkoušky Wink

Syndikovat obsah