Skip to main content

Výlet: Vrabinec

Posted in

Vřele vinšuji výtečný víkend vám všem.

Ve víře ve vynikající vývoj větrna vyhlašuji ve víkend 11.4. $\vee$ 12.4. výlet výšlapem, vyražme v 8:00, vycházkou vyjdeme vytyčený vrchol výletu: Vrabinec. Vybavení výletníci využijí vymožeností Vrabince: ve vroucí vodu vsypat vynesený ** čaj **, vyhřát vuřty, vydýchat ve "výšce" vrcholu, všichni vychutnáme výhled.

Vrátit v Děčín? Vymyslíme ve víru výletu... vizte vizi.

Vzdávaje véčkování:
Vyjma něčeho k opečení (každý dle své či cizí chuti), čaje/kávy budeme potřebovat vodu, tu nejspíš na Vrabinci nenajdeme, asi se individuálně domluvme v menších skupinkách, každý snad ví, kolik za hodinu až dvě vypije -- ať netáhneme každý dvoulitrovku vody na vaření. Sirky vezmu, s nimi i menší ešus.

Variant návratu je několik, nechte projít hlavou, odhlasujeme cestou, či se na Vrabinci rozdělíme na menší skupiny.

  • stejnou cestou zpět
  • vrátit se cca 1km a pokusit se odbočit na správnou polní cestu vedoucí do Nebočad (cca 5km), odtamtud jezdí autobus každou půlhodinu
  • sejít do Těchlovic, cca 2km, autobus i vlak jezdí zhruba ve stejnou dobu, a jednou za 2 hodiny -- čekání zkrátíme u ohně

Ať nám všem přeje počasí.

Poslední před hodinou H: marodím, omlouvám se, výletu se neúčastním. Konání přenechávám mladším, v dnešní době chytrých telefonů snad již nelze zabloudit. Od několika lidí jsem se doslechl, že se jim tento víkend nehodí, pokud takových najdu aspoň pár, vyhlásím Vrabinec na 24.4.